1 października 2022

Dziękujemy Piekarni Złoty Róg

Przyłącz się do naszej akcji

Dziękujemy Piekarni Złoty Róg

Po raz kolejny, po wakacyjnej przerwie, lidzbarscy harcerze wyruszyli z puszkami na ulice naszego miasta aby zebrać fundusze na działania fundacji. Celem zbiórki jest pomoc potrzebującym seniorom z naszego miasta. Harcerze chcą także objąć swoją pomocą seniorów - byłych harcerzy.

Dziękujemy Piekarni Złoty Róg przy ul. Wysokiej Bramy 11, za włączenie się do naszej akcji i umieszczenie puszki na zbiórkę. Zachęcamy amatorów dobrego chleba do zakupów w Złotym Rogu i wsparcie darowizną naszej akcji.  

Przypominamy, że zbiórka publiczna pod nazwą „Urok Młodości + Mądrość Starości. Harcerze w służbie międzypokoleniowej”  ma zezwolenie MSWiA nr  2022/43/OR.

W dniu 1 października 2022 darczyńcy wrzucili do puszek łaczną kwotę 209,45 zł. Dziękujemy za każdą wpłatę.

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
39 0.095031023025513